Vodoinštalácie

Voda nenaháňa toľko strachu ako plyn či elektrika, ale ako nepriateľ si zaslúži rešpekt. Pokazený záchod či stará batéria vás po kvapkách pripravia o úspory. Len kvapkajúcim vodovodom vám vytečie aj desať litrov vody denne, čo pri rastúcich cenách vodného a stočného nepríjemne pocítite.

Ak vás zradí vodoinštalácia, vaša podlaha sa zmení doslova na plávajúcu. Topiť sa bude nielen váš nábytok, ale i susedia a vám potečú okrem peňazí aj nervy.

Len cez kvalitné rozvody vám nevytečie rodinné šťastie. Kvalitná poruchová služba vám ich nielen opraví, ale aj vymení či zavedie úplne nanovo. Okrem inštalačného materiálu poskytne aj sanitu a batérie renomovaných slovenských i svetových výrobcov. Už si nemusíte vyberať medzi krásou, kvalitou a dobrou cenou. Veď vďaka tomu, že naši profesionáli zabezpečia všetko od rozvodov vody, kanalizácie, plynu až po vykurovanie, nepotrebujete volať pri prerábke bytu či stavbe domu viac spoločností a ušetríte. Zrekonštrujeme vám bytové jadro, spravíme novú kúpeľnu, inštalujeme vodovodné batérie i sanitárnu keramiku.

Vieme, čo robíme a robíme to kvalitne. Konečne si po náročnom dni napustíte vaňu a pokojne zrelaxujete bez previnilého pocitu, že utrácate za teplú vodu. Vďaka inštalácii kvalitných rozvodov a našej spoľahlivej práci ušetríte na zbytočných výdavkoch a budete si môcť dopriať to, po čom túžite.

Kontaktujte nás na 0903 712 635 a landr@poruchy-hwg.sk.

image